Náhradný diel vysávač, kávovar a pod. ULKA EP5GW



| Shop2HomeSK | zítra |
| Shop2Shop | zítra |
| Zásilkovna SK | zítra |
| Najvýhodnejšie doručenie na adresu | zítra |
| Objednací kód: | 1405 |
| Cena s DPH: | 14,36 € |
| Cena bez DPH: | 11,87 € |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 8 % |
| Původní cena s DPH: | 15,56 € |
| Původní cena bez DPH: | 12,86 € |
| Skladom ihneď k dodaniu: | 10 ks |
| Napätie: | 230 V |
| Príkon: | 48 W |
| Priemerný tlak: | 15 bar |
| Priemerný prietok: | 650 !_ml / min_! |
.
| Cena bez DPH: | 0,56 € |
| Cena s DPH | 0,68 € |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 0,76 € |