Náhradný diel, sporák, rúra. Ohrievacie teleso 190mm do sporákov Amica a iných


| Shop2HomeSK | zítra |
| Shop2Shop | zítra |
| Zásilkovna SK | zítra |
| Najvýhodnejšie doručenie na adresu | zítra |
| Objednací kód: | 1193 |
| Cena s DPH: | 7,32 € |
| Cena bez DPH: | 6,05 € |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 23 % |
| Původní cena s DPH: | 9,56 € |
| Původní cena bez DPH: | 7,90 € |
| Skladom ihneď k dodaniu: | 9 ks |
| Napätie: | 230 V |
| Príkon: | 2000 W |
| Rozteč upevňovacích šroubů: | 58 mm |
| Rozteč vývodov: | 18 mm |
| Dĺžka vývodov (merané bez konektorov): | 18 mm |
| Rozmer príruby: | 70 x 23 mm |
| Dalšie rozmery: | viz rozmerový náčrtok |
.