Náhradný diel, práčka. Ohrievacie teleso do práčky Ariston, Indesit a iných značiek a typov.


| Shop2HomeSK | zítra |
| Shop2Shop | zítra |
| Zásilkovna SK | zítra |
| Najvýhodnejšie doručenie na adresu | zítra |
| Objednací kód: | 1333 |
| Cena s DPH: | 4,20 € |
| Cena bez DPH: | 3,47 € |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 28 % |
| Původní cena s DPH: | 5,84 € |
| Původní cena bez DPH: | 4,83 € |
| Skladom ihneď k dodaniu: | 20 ks |
| Napätie: | 230 V |
| Príkon: | 1700 W |
| Dĺžka od príruby: | 170 mm |
| Tvar: | !_mirny ohyb_! |
| Otvor pre termostat: | Ne |
| Tepelná poistka: | Áno |
.