Náhradný diel, sporák, rúra. Spodné ohrievacie teleso 1150W na sporákov Whirlpool
| Shop2HomeSK | zítra |
| Shop2Shop | zítra |
| Zásilkovna SK | zítra |
| Najvýhodnejšie doručenie na adresu | zítra |
| Objednací kód: | 1302 |
| Cena s DPH: | 3,56 € |
| Cena bez DPH: | 2,94 € |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 44 % |
| Původní cena s DPH: | 6,32 € |
| Původní cena bez DPH: | 5,22 € |
| Skladom ihneď k dodaniu: | 18 ks |
| Typ: | Spodné |
| Napätie: | 230 V |
| Príkon: | 1150 W |
| Rozstup úchytných otvorov: | 230 mm |
| Rozteč vývodov: | 45 mm |
| Rozmer príruby: | 375 x 23 mm |
| Šírka ohrevné časti: | 345 mm |
| Dĺžka od príruby: | 400 mm |
.