Náhradní díl, sporák, trouba. Spodní topné těleso 1150W do sporáků Whirlpool
| Shop2HomeSK | zítra |
| Dpd PickUp SK Výdejní místa | zítra |
| Zásilkovna SK | zítra |
| Najvýhodnejšie doručenie na adresu | zítra |
| Objednací kód: | 1302 |
| Cena s DPH: | 3,56 € |
| Cena bez DPH: | 2,94 € |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 44 % |
| Původní cena s DPH: | 6,32 € |
| Původní cena bez DPH: | 5,22 € |
| Skladem ihned k dodání: | 18 ks |
| Typ: | Spodní |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 1150 W |
| Rozteč úchytných otvorů: | 230 mm |
| Rozteč vývodů: | 45 mm |
| Rozměr příruby: | 375 x 23 mm |
| Šířka topné části: | 345 mm |
| Délka od příruby: | 400 mm |
.