Náhradný diel vysávač, kávovar a pod. Ulka NME1 16W



| Shop2HomeSK | zítra |
| Shop2Shop | zítra |
| Zásilkovna SK | zítra |
| Najvýhodnejšie doručenie na adresu | zítra |
| Objednací kód: | 1332 |
| Cena s DPH: | 11,96 € |
| Cena bez DPH: | 9,88 € |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 16 % |
| Původní cena s DPH: | 14,32 € |
| Původní cena bez DPH: | 11,83 € |
| Skladom ihneď k dodaniu: | 12 ks |
| Napätie: | 230 V |
| Príkon: | 16 W |
| Priemerný tlak: | 2,5 bar |
| Priemerný prietok: | 200 !_ml / min_! |
.